Ręczniki do hoteli

Ręczniki do hoteli

to przede wszystkim trwałość i dobry wygląd nawet po setkach prań. Dlatego tak ważne jest z jakiej przędzy zostały wykonane i jak zostały uszyte. Słabe szycie powoduje, że ręcznik szybko zacznie strzępić się na krawędziach i zaczyna wyglądać bardzo nieładnie.

ręczniki-do-hoteli
ręczniki do hoteli

Przede wszystkim białe

prawie w 100% obiektów ręczniki do hoteli są białe. Po pierwsze muszą być prane przy zastosowaniu agresywnych środków piorących. Po drugie gość musi widzieć, że ręcznik jest czysty a nie mieć wątpliwości czy kolor inny niż biały to nie próba ukrycia tego, że ręcznik jest nieświeży. Po trzecie taki ręcznik pausje do każdej łazienki i wygląda w niej elegancko.

ręczniki-do-hoteli_hotel
ręczniki do hoteli

 

Wyjątkiem są ręczniki na basen, jeżeli takie hotel używa. Tutaj często stosuje się jakiś kolor. Często niebieski ale też inny. Czasem używa się ręczników w pasy albo inny wzór.

Jak się przekonać, że ręczniki dla hoteli które zamierzamy kupić są naprawdę dobre? Powinny to być ręczniki z tak zwaną podwójną pętelką. Pętelka w takich ręcznikach jest niższa i ręcznik nie wydaje się tak puszysty ale jest zdecydowanie trwalszy niż zwykły ręcznik z pojedynczą pętelka. Ręcznik takie również mniej się zaciągają. Oprócz tego, że pętelka powinna być podwójna to również musi mieć wzmacniane obszycie. Takie obszycie podwójnym ściegiem oraz wzmocnione obszycie rogów ręcznika zapewnia, że będą one trwałe i nie zaczną się strzępić po kilkunastu praniach ale będą służyć rok albo i dłużej.

ręcznik tłoczony
ręczniki do hoteli

No i cóż w końcu musimy zaufać też naszemu dostawcy. Jeżeli kupujemy od firmy, która działa od dłuższego czasu, ma doświadczenie i rekomendacje od innych to prawie na pewni nie zawiedziemy się. Dlatego sprawdzajmy naszych dostawców.