Nie tylko ręczniki do hoteli w łazience hotelowej

Oczywiście przede wszystkim ręczniki. Ręczniki do hoteli to temat a o którym już wspomniałem. Ale w każdej łazience hotelowej powinien znaleźć się też dywanik łazienkowy.

Dywaniki łazienkowe

które używane są w łazienkach w domach i mieszkaniach mają bardzo różny wygląd, charakter. Bywają bardzo grube, puszyste, prawie jak dywany; są oferowane w różnych kolorach i wzorach. Są okrągłe, owalne, prostokątne; czasem bardzo duże albo dopasowane do  wzorów płytek łazienkowych.

Dywaniki w łazience hotelowej są praktycznie zawsze białe i ze względu na łatwość prania przyjęło się używać dywaników, które wyglądem i wykonaniem przypominają ręcznik ale są grubsze od używanych ręczników.

Tak jak ręczniki do hoteli używane są w gramaturze 450 lub 500g/m2 tak dywaniki mają co najmniej 650 g/m2. Taki dywanik jest wygodny dla gościa i łatwy w praniu i przechowywaniu w magazynie.

Oprócz dywaników łazienkowych dodatkiem, który bardzo poprawia ogląd hotelu przez jego gości są oferowane szlafroki.

Szlafroki hotelowe

są najczęściej oferowane z tkaniny frotte najczęściej tak zwanej pętelkowej czyli takiej która ma pętelki frotte po obu stronach. Czasem oferowane są szlafroki  welurowe czyli z jednej strony, tej zewnętrznej, tkanina frotte jest strzyżona w procesie produkcji. Szlafroki do hoteli, tak jak ręczniki i dywaniki, są używane w kolorze białym. Kolor, który zawsze zapewnia gościa, że to co jest mu oferowane jest czyste i gotowe do użycia.

szlafrok
szlafrok
szlafrok_1
szlafrok

Oprócz powyższych produktów często oferuje się też gościom białe kapcie wykonane z tkaniny frotte z wierzchu i z usztywnianą podeszwą. Taki zestaw zapewnia gościom pełen komfort w zakresie wyposażenia łazienki hotelowej w artykuły tekstylne.

kapcie
kapcie

Tak więc ręczniki do hoteli, dywaniki, szlafroki oraz kapcie – zestaw jaki warto kupić do łazienki hotelowej.